امروز : دوشنبه 1398/3/06 - 2019 May 27
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 145347 زمان انتشار: 13 آذر 1397 10:50:00

سکوت وزارت ورزش در قبال سوال اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می‌شکند؟

اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پس از اینکه پاسخ نامه خود را از وزیر ورزش دریافت نکردند در جلسه‌ هیئت رئیسه بار دیگر پای وزیر ورزش را به میان کشیدند و باید دید سکوت وزارت ورزش در قبال سوال و درخواست آنها شکسته می‌شود یا خیر؟
سکوت وزارت ورزش در قبال سوال اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می‌شکند؟

 به گزارش فوتبال آنلاین جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عصر دیروز (دوشنبه) برگزار شد و اعضای هیئت رئیسه درباره بحث قانوع منع به کارگیری بازنشستگان اعلام کردند؛ منتظر تصمیم وزیر ورزش هستند که نظر خود را اعلام کند.

این در حالی است که اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پیش از این نامه‌ای به وزارت ورزش داده‌ بودند که در این زمینه تکلیف مشخص شود. ظاهرا نامه‌ اعضای هیئت رئیسه به وزارت ورزش  بدون پاسخ مانده که همچنان در جلسه دیروز خود اعلام کردند درباره بحث منع به کارگیری بازنشستگان در ورزش، وزارت ورزش باید نظرش را اعلام کند.

با این تفاسیر حال باید ببینیم وزارت ورزش سکوتش را درباره بازنشسته‌های هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال می‌شکند یا نه؟  در حال حاضر با توجه به اینکه تنها 2 روز دیگر به اتمام زمان حضور بازنشسته‌ها در ورزش باقی مانده است باید ببینیم وزارت ورزش چه تصمیمی می‌گیرد چرا که هیئت رئیسه به مانند گذشته موضوع را از وزارت ورزش جویا می‌شود و توپ را در زمین وزارت ورزش می‌اندازد. موضوع حضور افراد بازنشسته در هیئت رئیسه فدراسیون‌ها یکی از موارد اختلاف بین دستگاه‌های تصمیم‌گیر و نظارتی است چرا که برخی از آنها اعتقاد دارند عضویت در هیئت رئیسه شغل محسوب نمی‌شود و برخی دیگر تاکید می‌کنند که افراد بازنشسته نباید در هیئت رئیسه فدراسیون‌ها حضور داشته باشند. اینجاست که نقش وزارت ورزش به عنوان متولی اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته‌ها در ورزش مشخص می‌شود و آنها باید به سوال اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پاسخ دهند اما باید دید وزارت ورزش حاضر به شکستن سکوتش در این باره می‌شود یا خیر.

این در حالی است که مهدی تاج با توجه به ماده 60 قانون ایثارگری حضورش در فدراسیون قطعی است اما نکته اصلی این است که محمدرضا ساکت، علی کفاشیان،  محمود اسلامیان، فریدون اصفهانیان، حیدر بهاروند و عبدالکاظم طالقانی افراد بازنشسته فدراسیون هستند و باید دید تکلیف آنها در نهایت چه خواهد شد.


انتهای پیام/

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار
پر بحث ترین مطالب

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011