امروز : جمعه 1398/1/30 - 2019 April 19
نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 146288 زمان انتشار: 16 بهمن 1397 14:05:00

آزمون: مربیانی مانند زیدان به ایران بیایند آبرویمان می‌رود/ فدراسیون درباره امکانات تیم ملی دروغ گفت

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: با امکانات ایران بهتر است مربیان بزرگ را به ایران نیاوریم چراکه در آن صورت آبرویمان می رود.
آزمون: مربیانی مانند زیدان به ایران بیایند آبرویمان می‌رود/ فدراسیون درباره امکانات تیم ملی دروغ گفت

به گزارش فوتبال آنلاین سردار آزمون درباره انتقال خود به تیم فوتبال زنیت سن پترزبورگ روسیه بیان کرد: زنیت یکی از پرافتخارترین تیم های روسیه است که بازیکنان و مربی بزرگی دارد. خیلی خوشحالم با وجود حرف های زیادی که درباره پیوستن من به تیم های انگلیسی مطرح شده بود به زنیت سن پترزبورگ رفتم.

ولورهمپتون قرضی مرا می خواست اما انتقالم به این تیم منتفی شد

او درباره اینکه آیا پیشنهادهایش از لیگ برتر انگلیس حقیقت داشت یا خیر، گفت: سه باشگاه انگلیسی با تیم فوتبال روبین کازان صحبت کرده بودند و تیم ولورهمپتون قصد داشت مرا به صورت قرضی جذب کند. همین امر سبب شد انتقالم به این تیم انگلیسی منتفی شود.

ژاپن در تمام جام ها تیمی قدرتمند و مدعی قهرمانی است

آزمون درباره شکست ۳ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی جام ملت های آسیا اظهار داشت: ژاپن در تمام جام ها تیم قدرتمندی است و همان طور که همه دیدند در جام جهانی هم فوق العاده کار کرد. این تیم به دلیل بدشانسی مقابل بلژیک نتوانست به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. ژاپن در هر تورنمنتی مدعی قهرمانی است. به هر حال این فوتبال است و اشتباهات زیادی در آن رخ می دهد. متاسفانه در آن بازی هم اشتباه به ضرر ایران رخ داد و منجر به شکست ما شد. پس از دریافت گل اول باید منطقی تر بازی می کردیم اما گل خوردن در نیمه دوم کارمان را سخت کرد و به همین دلیل از ژاپن شکست خوردیم.

اگر طارمی مقابل ژاپن بازی می کرد نتیجه دیگری رقم می خورد

او درباره تاثیر غیبت مهدی طارمی در شکست ایران برابر ژاپن و تنها شدن خود در این دیدار گفت: با  ۲بازیکن ژاپن در طول ۹۰ دقیقه درگیر بودم و اگر مهدی طارمی در زمین بود می توانست از موقعیت ها استفاده کند. طارمی بازیکن باهوشی است و حضور او در زمین به تیم کمک می کند اما فوتبال است و گاهی یک  بازیکن به دلیل محرومیت بازی را از دست می دهد. به جای مهدی طارمی وحید امیری مقابل ژاپن بازی کرد که او هم بازیکن خوبی است اما ویژگی طارمی گلزنی و در موقعیت گل قرار گرفتن او است. ۱۰۰ درصد اگر طارمی در زمین بود نتیجه اینگونه رقم نمی خورد.

آزمون: مربیانی مانند زیدان به ایران بیایند آبرویمان می رود/ فدراسیون درباره امکانات تیم ملی دروغ گفت

آزمون درباره زمان حضورش در تمرینات زنیت سن پترزبورگ گفت: پرواز من از گنبد به تهران می آید و پس از دریافت خروجی ام به روسیه می روم.

باید به کی روش احترام می گذاشتیم که نگذاشتیم

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران درباره جدایی کارلوس کی روش از این تیم اظهار داشت: شکل خروج کی روش از ایران بد بود چراکه هیچکس بدرقه اش نرفت. باید به او احترام می گذاشتند که نگذاشتند. این موضوع ناراحت کننده است چراکه کارلوس کی روش کارهای بزرگی برای فوتبال ایران در طول این هشت سال انجام داد. بازیکنان زیادی در زمان او لژیونر شدند به این دلیل که در تیم ملی خیلی خوب بازی کردند و تیم های اروپایی هم برای جذب یک بازیکن ابتدا عملکرد او در تیم ملی را می بینند. همین علیرضا جهانبخش به این دلیل به لیگ انگلیس رفت که در تیم ملی بازی می کرد. تیم های انگلیسی بازیکنی که ملی پوش نباشد جذب نمی کنند. کی روش درآمدهای زیادی هم برای ایران کسب کرد و با حضور او توانستیم 2 دوره به جام جهانی برویم و این همه پول از فیفا بگیریم.

بهتر است مربیان بزرگی مانند زیدان و مورینیو را به ایران نیاوریم چراکه آبرویمان می رود

آزمون درباره مطرح شدن نام مربیانی چون زین الدین زیدان و ژوزه مورینیو به عنوان گزینه های جانشینی کی روش گفت: من اصلا نام گزینه های سرمربیگری تیم ملی را نشنیده ام. اگر چنین مربیان بزرگی را به ایران نیاوریم بهتر است چراکه آبروی خودمان می رود. با چه امکاناتی می خواهیم آنها را به ایران بیاوریم و چگونه رویمان می شود به این مربیان بزرگ پیشنهاد بدهیم؟ هرچند تیم ملی ایران، تیم بزرگی است اما وقتی امکانات خوبی در سطح ناممان نداریم خیلی بد است.

با این امکانات بهتر است یک ایرانی سرمربی تیم ملی شود

او افزود: به تازگی برای تیم ملی ایران زمین تمرینی درست کرده اند و این خیلی ناراحت کننده است. برای ما زمین پژوهشگاه نفت را می گرفتند که پرچاله بود و نمی توانستیم در آن تمرین کنیم. چگونه می توانستیم در آن زمین به حرف های مربی گوش بدهیم و تاکتیک های او را اجرا کنیم؟ واقعا این امکانات برای تیم ملی زشت بود. به نظر من با وضعیت اگر مربیان خوب ایرانی را جای کی روش بیاورند بهتر است. در آن شرایط دیگر درگیری به وجود نمی آید اگر زیدان به ایران بیاید و از فدراسیون بپرسد چه امکاناتی دارد می خواهیم چه جوابی بدهیم؟

آزمون: مربیانی مانند زیدان به ایران بیایند آبرویمان می رود/ فدراسیون درباره امکانات تیم ملی دروغ گفت

مسئولان به ما وعده وعید دادند و برخی پیشکوستان بی احترامی کردند

او درباره اظهارات کارلوس کی روش مبنی بر اینکه از تیم ملی حمایت کاملی صورت نگرفت توضیح داد: مشکلات زیادی داشتیم اما به دلیل نزدیکی به جام ملت های آسیا حرفی نمی زدیم. فقط به ما وعده و وعید می دادند. برای بدرقه تیم ما به جام ملت ها هیچکس نیامد و هیچ مسئولی برایمان آرزوی موفقیت نکرد. در این وضعیت اینکه می گفتند تیم ملی باید قهرمان شود چه حرفی بود؟  به جز برخی بزرگان فوتبال هیچ یک از پیشکسوتان برای ما احترام قائل نشدند و خیلی از مسئولان به ما بی احترامی کردند. مگر ما ایرانی نبودیم و این تیم ایران نبود؟ ۱۰۰ درصد همه دوست دارند قهرمان شوند اما وقتی همدلی وجود ندارد تیم چگونه می خواهد قهرمان شود؟ تیم خیلی خوبی داشتیم اما الکی به حاشیه رفتیم و متاسفانه نتوانستیم نتیجه بگیریم. به واقع مستحق قهرمانی بودیم و برای کسب جام هر کاری انجام دادیم. هر بردی می آوردیم همه از قهرمانی حرف می زدند. چه کسی دوست نداشت تیم ملی قهرمان شود اما نباید تا این حد ما را تحت فشار و استرس می گذاشتند.

اگر فدراسیون گفته تیم ملی امکانات داشته دروغ گفته است

آزمون درباره اظهارات مسئولان فدراسیون فوتبال درباره امکانات تیم ملی گفت: اگر فدراسیون گفته ما امکانات داشتیم دروغ گفته است. آیا فدراسیون فوتبال هزینه اردوی ما در قطر را پرداخت کرد؟ یکی از مشکلاتمان این بود که اگر بازیکنان لژیونر می خواستند به اردوی تیم در ایران بیایند برای آنها بلیت اکونومی می گرفتند. من که در لیگ روسیه بازی می کنم و شاید حضورم در ایران هفت تا هشت ساعت طول بکشد چگونه می توانم با پرواز اکونومی به ایران بیایم؟ در این وضعیت احتمال داشت مصدوم شوم.

برای بردن چین و عمان هیچ پاداشی به ما ندادند

او افزود: چرا برای ما ارزش قائل نمی شدند. مهم نیست فرست کلاس نمی گرفتند اما باید به ما احترام می گذاشتند.  گفتند برای بردن چین و عمان به بازیکنان تیم ملی پاداش پرداخت شده است اما هیچ پولی به ما ندادند. اصلا پاداش نمی خواهیم اما برای ما مهم است که مسئولان فدراسیون حرف حق را بزنند و دروغ نگویند. با این وضعیت چگونه می خواهیم قهرمان شویم.

اگر پاداش میلیاردی می گرفتیم قهرمان آسیا می شدیم

او درباره اعتراض های برخی ورزشکاران رشته های دیگر به پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال گفت: منظورتان بهداد سلیمی است؟ من از شکست های بهداد خیلی غصه خوردم. با گریه های او گریه کرده و با شادی هایش شاد شدم چراکه افتخار مملکتم بوده است. به نظرم او می توانست بیشتر نسبت به پاداش های ما تحقیق کند. آقای بهداد سلیمی اگر ما پاداش های میلیاردی می گرفتیم و امکاناتمان عالی بود قهرمان آسیا که هیچ به مرحله بعدی جام جهانی صعود می کردیم. بهداد جان مقداری تحقیق کن، درست نیست ما را بی غیرت بنامی این کلمه واقعا زشت است. هرچند سلیمی عذرخواهی کرد اما نباید این حرف را می زد چراکه زمان شکست خوردن او نمی گفتیم سلیمی بی غیرت است. می دانستیم او چه قدر تلاش کرده و زحمت کشیده است.

وضعیت اسب دوانی خوب نیست

آزمون درباره آخرین وضعیت سریک (اسب سردار آزمون) بیان کرد: وضعیت اسب من خوب است اما اوضاع اسب دوانی به هیچ وجه خوب نیست.

قرآن را قسم می خورم در بازی با ژاپن هم جهت پنالتی را به بیرانوند درست گفتم

او درباره اظهارات علیرضا بیرانوند مبنی بر اینکه سردار آزمون در بازی ها مرا بیچاره کرد، گفت: اگر بیرانوند در بازی با ژاپن به اشاره من گوش می کرد و جهت پنالتی را درست تشخیص می داد گل دوم را نمی خوردیم. قرآن را قسم می خورم که به بیرانوند جهت پنالتی زدن بازیکن ژاپن را درست اشاره کردم  و سمت دیگری شیرجه زد. در رختکن هم به من گفت چرا حرفت را گوش نکردم؟ ایرادی ندارد و علیرضا هم بچه گل  و خوبی است.

مصاحبه های مسئولان فدراسیون درست نبود

مهاجم تیم زنیت سن پترزبورگ روسیه درباره اینکه دوست دارد پس از این تیم در کدام لیگ بازی کند، اظهار داشت: خودم دوست دارم در لیگ آلمان بازی کنم و انشالله بتوانم. از مردم عزیز ایران که در جام ملت های آسیا ما را حمایت کردند تشکر می کنم چراکه انرژی های مثبتی به تیم دادند. انشالله از تیم ملی حمایت کنند چراکه اگر این تیم موفق شود افتخارش برای ایران است. باز هم می گویم انشالله فدراسیون هم با ما همکاری کند و بخواهد این تیم در مسابقات آتی قهرمان شود. مصاحبه هایی که مسئولان فدراسیون می کردند درست نبود.

کلمات کلیدی: ,
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس
دسترسی سریع
پربیننده ترین اخبار
آخرین اخبار
پر بحث ترین مطالب

Valid XHTML 1.0 Transitional

كليه حقوق برای فوتبال آنلاين محفوظ است، استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است.

طراحی و تولید: گروه مهندسی انگاره نت. Copyright © 2011